Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem i szczegółami wyjazdów zimowych!
W tym sezonie zaprosimy Was na cztery wyjazdy familijne, podczas których każdy członek Rodziny może nauczyć się lub podszlifować umiejętności jazdy na nartach oraz snowboardzie, skorzystać z treningu na tyczkach lub rozpocząć przygodę z freestylem! Dzieciom, tak jak w poprzednich sezonach, zaproponujemy udział w popołudniowych zajęciach kreatywno-artystycznych! Wszystkim, którzy wyślą zgłoszenie na wyjazd familijny do końca września oferujemy rabat w wysokości 5%!!!
Ponadto przygotowaliśmy dla Was dwanaście treningów z Michałem Kałwą, w tym jeden typu „speed week” z treningiem zjazdu!!!
Mamy przy okazji gorącą prośbę o współpracę w kwestii wcześniejszych deklaracji, gdyż mamy w drodze kolejnego malucha, który przyjdzie na świat pod koniec roku i na chwilę „wyłączy” MaMę :)






























