Sankt Lambrecht 02.02.-08.02.2020 kids racing week

 

Racing week – to intensywny trening dla grupy sportowców amatorów prowadzony przez byłego Mistrza Polski w Slalomie Michała Kałwę oraz jego asystentów. Profesjonalne podejście Michała do treningów, jego duże doświadczenie trenerskie, osobiście prowadzony video-coaching zadowoli najbardziej wymagających narciarzy. Michał Kałwa zaopiekuje się tymi, którzy chcą rozpocząć bądź kontynuować jazdę sportową na bramkach. Ci, którzy jeszcze nie poznali sportowej jazdy nie spodziewają się, jaką satysfakcję odczują po tygodniowym treningu. Zapraszamy młodzież, która chciałaby trenować i startować w zawodach w kraju czy za granicą. Z Michałem zasmakujecie prędkości na gigancie i super gigancie oraz popracujecie nad techniką skrętu na slalomie. Zadziwi Was ogrom pracy, który trzeba włożyć podczas tych kilku dni, ale progres jest gwarantowany!

Racing kids -  to regularny wyjazd typu “race”, czyli trening giganta, super giganta i slalomu zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci i młodzieży, z tą różnicą, że na wyjazdy oznaczone, jako “kids” oferujemy pełną opiekę i transport dla dzieci.

Plan dnia:

8.00 śniadanie

9.00 wjazd i rozgrzewka

10.00-12.15 trening

12.15-13.30 lunch i relaks

13.30-15.30 trening

16.00-21.00 relaks, video analizy, kolacja,

Miejsce i rejon narciarski: 

Miejsce i rejon narciarski: 

 

 

St. Lamberecht to niewielkie miasteczko położone w masywie Grebenzen. Znajdziecie tu ciszę i spokój, który emanuje na każdym kroku za sprawą zarówno otaczającego miasteczko parku narodowego, jak i usytuowanego w centrum wspaniałego Opactwa Benedyktyńskiego, które jest niewątpliwie warte zobaczenia.

Rejon narciarski Grebenzen nie jest imponująco wielki, ale świetnie nadaje się na wyjazdy treningowe. Trasa FIS-owska jest wymagająca, z różnorodną konfiguracją terenu – czyli wszystko to co lubimy!!!

Zakwaterowanie: Pension Hinterhofer.

Pensjonat Hinterhofer położony jest blisko centrum miasteczka zaledwie 3 minuty jazdy do stacji narciarskiej. To cichy, przytulny pensjonat z rodzinną atmosferą oraz  pięknym widokiem na opactwo. Pensjonat serwuje śniadania w formie bufetu.

 

 

 

Cena: 

szczegóły wkrótce…

Cena zawiera:

  • zakwaterowanie ze śniadaniami przez 6 nocy w pensjonacie Hinterhofer, taksa klimatyczna
  • 5-cio dniowy ski pass,
  • całodzienne szkolenie sportowe (super gigant, gigant i slalom), video-analizy, pomiar czasu
  • ubezpieczenie UNIQA RACE
  • całodobowa opieka nad dziećmi

Cena nie zawiera:

  • transportu
  • obiadokolacji, lunchy
  • tuningu nart dzieci

Rezerwacja

rezerwacja imprezy wyłącznie po przesłaniu wypełnionego formularza (poniżej) oraz wpłaceniu zaliczki w wyznaczonym terminie: