lista zamknięta 09.12.-15.12.2018 racing week

 

Racing week – to intensywny trening dla grupy sportowców amatorów prowadzony przez byłego Mistrza Polski w Slalomie Michała Kałwę oraz jego asystentów. Profesjonalne podejście Michała do treningów, jego duże doświadczenie trenerskie, osobiście prowadzony video-coaching zadowoli najbardziej wymagających narciarzy. Michał Kałwa zaopiekuje się tymi, którzy chcą rozpocząć bądź kontynuować jazdę sportową na bramkach. Ci, którzy jeszcze nie poznali sportowej jazdy nie spodziewają się, jaką satysfakcję odczują po tygodniowym treningu. Zapraszamy młodzież, która chciałaby trenować i startować w zawodach w kraju czy za granicą. Z Michałem zasmakujecie prędkości na gigancie i super gigancie oraz popracujecie nad techniką skrętu na slalomie. Zadziwi Was ogrom pracy, który trzeba włożyć podczas tych kilku dni, ale progres jest gwarantowany!

Plan dnia:

8.00 śniadanie

9.00 wjazd i rozgrzewka

10.00-12.15 trening

12.15-13.30 lunch i relaks

13.30-15.30 trening

16.00-21.00 relaks, video analizy, kolacja,

Miejsce i rejon narciarski: 

 

 

St. Lamberecht to niewielkie miasteczko położone w masywie Grebenzen. Znajdziecie tu ciszę i spokój, który emanuje na każdym kroku za sprawą zarówno otaczającego miasteczko parku narodowego, jak i usytuowanego w centrum wspaniałego Opactwa Benedyktyńskiego, które jest niewątpliwie warte zobaczenia.

Rejon narciarski Grebenzen nie jest imponująco wielki, ale świetnie nadaje się na wyjazdy treningowe. Trasa FIS-owska jest wymagająca, z różnorodną konfiguracją terenu – czyli wszystko to co lubimy!!!

Zakwaterowanie: Gastehaus Grebenzenblick.

Grebenzenblick położony jest bezpośrednio przy kolejce Grebenzenlifte w Sankt Lambrecht. Pensjonat oferuje apartamenty z aneksami kuchennymi i łazienkami. Kuchnia wyposażona jest w zmywarkę, lodówkę, mikrofalówkę, ekspres do kawy. Pościel i ręczniki bez dodatkowych opłat.

Śniadania serwowane są w przytulnej jadalni w formie bufetu. Lunch i obiadokolację można zjeść w jednej z trzech restauracji, które leżą przy dolnej stacji krzesełka. Dzieci i młodzież, które mamy na wyjeździe pod naszą opieką, a są wprawione w przygotowywaniu sobie posiłków, przypilnujemy aby obiadokolacja została zjedzona! Młodszym oczywiście pomożemy w przygotowaniach! Ostatnie wyjazdy „kids”, na których dzieci radzą sobie z przygotowywaniem obiadokolacji pokazują, że jest to dla nich z jednej strony sprawdzian samodzielności, a z drugiej świetna zabawa.

Generalnie lepszej lokalizacji nie ma! Wychodzimy na trening w „pantoflach” :)

Cena: 

Dorośli od 1989: 600 EUR

Młodzież 1990-2002: 570 EUR

Dzieci 2003-2012: 540 EUR

Cena zawiera:

  • zakwaterowanie ze śniadaniami przez 6 nocy w apartamentach Grebenzenblick, taksa klimatyczna
  • 5-cio dniowy ski pass,
  • całodzienne szkolenie sportowe (super gigant, gigant i slalom), video-analizy, pomiar czasu
  • ubezpieczenie UNIQA RACE

Cena nie zawiera:

  • transportu
  • wyżywienia

Rezerwacja

rezerwacja imprezy wyłącznie po przesłaniu wypełnionego formularza (poniżej) oraz wpłaceniu zaliczki w wyznaczonym terminie: