lista zamknięta 26.12.-02.01.2019 family racing week

Family week. Jeśli chcecie spędzić urlop na śniegu z całą Rodziną to family week jest odpowiednim wyborem. Zapewnimy Wam 5 dni szkolenia w kilku grupach zaawansowania od początkujących do mocno zaawansowanych. Liczba osób w grupie maluchów 4-5 dzieci, w grupach dorosłych 6-7, grupy sportowe trenujące na tyczkach – jak ustali “Coach” czyli Michał Kałwa.
Wstępnego podziału na grupy dokonamy na podstawie Waszych deklaracji w zgłoszeniach, jednak na miejscu sprawnie zweryfikujemy Wasze umiejętności i dokonamy ostatecznego podziału na odpowiednie grupy. Wasz instruktor przez cały tydzień będzie pracował nad techniką jazdy na nartach lub snowboardzie, przeprowadzać będzie video analizę, która jest bardzo pomocnym narzędziem podczas doskonalenia techniki jazdy i zrobi wszystko, żeby dostosować trening do indywidualnych potrzeb każdego z Was. Nad całokształtem szkolenia czuwać będzie nieoceniony Michał Kałwa. Będziemy rejestrować Wasze postępy na kamerze i robić Wam zdjęcia. W czasie, kiedy będziecie oddawać się przyjemnościom białego szaleństwa Wasze dzieci nie będą leniuchować! Odpowiednio dobrani instruktorzy będą mieli za zadanie rozkochać je w narciarstwie. Wpuścimy dzieciaki na trasę giganta, tak aby jak najszybciej złapały „bakcyla” jazdy sportowej, będziemy bawić się na śniegu i zajmiemy się nimi podczas lunchu. Po południu – dzieci i młodzież zapraszamy na zajęcia kreatywno-artystyczne, a Wy będziecie mogli wykorzystać ten czas na relaks.

 

Racing week – to intensywny trening dla grupy sportowców amatorów prowadzony przez byłego Mistrza Polski w Slalomie Michała Kałwę oraz jego asystentów. Profesjonalne podejście Michała do treningów, jego duże doświadczenie trenerskie, osobiście prowadzony video-coaching zadowoli najbardziej wymagających narciarzy. Michał Kałwa zaopiekuje się tymi, którzy chcą rozpocząć bądź kontynuować jazdę sportową na bramkach. Ci, którzy jeszcze nie poznali sportowej jazdy nie spodziewają się, jaką satysfakcję odczują po tygodniowym treningu. Zapraszamy młodzież, która chciałaby trenować i startować w zawodach w kraju czy za granicą. Z Michałem zasmakujecie prędkości na gigancie i super gigancie oraz popracujecie nad techniką skrętu na slalomie. Zadziwi Was ogrom pracy, który trzeba włożyć podczas tych kilku dni, ale progres jest gwarantowany!

Miejsce: Nederau, dolina Wildschönau

 

Niederau, to niewielka miejscowość leżąca w dolinie Wildschönau, około 45 km od Kitzbuchel. Od sezonu zimowego 2012/2013 na narciarzy czeka nowe połączenie kolejkami linowymi doliny Wildschönau z sąsiednią doliną Alpbachtal. Powstały dzięki temu ośrodek, to 47 kolejek linowych  (7 kolejek gondolowych, 8 kanap, 32 różnych wyciągów) i  145 doskonale przygotowanych tras (32 km niebieskie, 77 km czewrwone, 18 km czarne, 17 km Skirouten markiert), opatrzonych specjalnym znakiem jakości. Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau zaliczany jest obecnie do 10 najlepszych regionów narciarskich w Tyrolu. Szeroka oferta tras zjazdowych sięga od łagodnych wzniesień dla dzieci i początkujących, przez szerokie stoki dla amatorów zjazdów rekreacyjnych, aż po profesjonalne nartostrady przeznaczone dla zawodowców pragnących sprawdzić swoje umiejętności na odcinkach FIS-owskich. Do tego dodajmy jeszcze dziewicze zbocza pokryte grubą warstwą białego puchu, długie trasy biegowe, odcinek z możliwością pomiaru prędkości, snowparki i oczywiście gwarantowany śnieg. Sezon zimowy trwa tutaj od połowy grudnia do kwietnia.
Linki na strony ośrodków www.schatzbergbahn.at - www.skijuwel.com.
Podczas naszego pobytu będziemy się szkolić na trasach dostępnych przy naszym hotelu, ale również w sąsiednim Auffach – ośrodku położonym 15 minut drogi od naszego hotelu, tak aby wszyscy mogli poznać pełną ofertę tego rejonu.

 

 

Grupa trenująca jazdę sportową na tyczkach, pod okiem Michała Kałwy, ma do dyspozycji stok treningowy o bardzo ciekawej konfiguracji terenu i krótkim orczykiem, który umożliwia trening non stop :) Wszyscy, którzy już kiedyś trenowali z nami w Niederau wiedzą, że to doskonale miejsce!!!

 

 

Zakwaterowanie: Hotel Alpenland ***

Tak jak kilka lat temu proponujemy zakwaterowanie w hotelu Alepnland. To niewielki, przytulny hotel z rodzinną tradycją sięgającą roku 1378, położony w centrum Niederau tuż przy wyciągach narciarskich. Wystrój hotelu trzymany jest w tyrolskim stylu. Ze stoku można zjechać na nartach wprost pod drzwi hotelu, co czyni go niezwykle atrakcyjnym!
Właścicielką hotelu jest pani Mira Seisl, która pochodzi z Polski więc na recepcji wita zazwyczaj gości w tym właśnie języku.

niederau hotel 

 

Do dyspozycji gości –  bar, przy którym spędzamy miło wieczory, bar śnieżny, salę telewizyjną, w której spotykamy się na video analizach oraz zajęciach z dziećmi, a na poziomie -1 saunę.

Pokoje wyposażone są w telefon, sejf, radio, łazienkę z prysznicem lub wanną, TV-satelitarną TV SAT, balkon. Wyżywienie w formie śniadań z bufetu z kącikiem BIO i obiadokolacji (zupa, danie główne oraz deser). W sali przy barze mamy możliwość zorganizowania lunchy dla grup dziecięcych!

 

 

 

Opis hotelu w języku polskim znajduje się na stronie: www.alp1.at

ZABAWA SYLWESTROWA

Hotel Alpenland oddaje do naszej dyspozycji bar i salę, więc w noc Sylwestrową zapraszamy na szaloną tematyczną zabawę. Ostatnio przenieśliśmy na Hawaje (zdjęcia poniżej). A w tym roku zaproponujemy coś, czego jeszcze nie było!

 

 

Plan dnia:

7.30 – 9.00     śniadanie

9.30                zbiórka przed hotelem, oddanie dzieci do grup, rozgrzewka

9.30-12.30      trening narciarski i snowboardowy cz. I

12.30-13.30     lunch (dzieci jedzą w grupie pod opieką trenera)

13.30-15.30     trening narciarski i snowboardowy cz. II

15.30                odebranie dzieci przez rodziców przed hotelem

17.00-18.00     zajęcia kreatywne dla dzieci

18.00-20.00    obiadokolacja

17.00-21.00    video analizy

Cena:

Grupa wiekowaPLNEUR
rocznik 2013-20161200355
rocznik 2007-20121200500
rocznik 2004-20061200645
rocznik 20031200665
rocznik 2000-20021200830
dorośli od 19991200880

Zniżki na dzieci (ceny podane w tabeli) obowiązują przy dwóch osobach pełnopłatnych w pokoju

Istnieje możliwość zorganizowania zajęć indywidualnych za dodatkową opłatą. 

Opcja bez szkolenia: od kwoty EUR podanej w tabeli odejmujemy 250 EUR

Cena zawiera:

  • zakwaterowanie przez 7 nocy w pokojach standard z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje)
  • 6-dniowy ski pass
  • całodzienne szkolenie narciarskie w grupach od początkujących do sportowych, video analiza, możliwość trenowania na tyczkach z pomiarem czasu, udział w zawodach familijnych MORE SPORT CUP
  • udział dzieci w popołudniowych zajęciach kreatywno-artystycznych
  • ubezpieczenie UNIQA/AXA

Zgodnie z ustawą o usługach turystycznych z dnia 29 sierpnia 1997 r. z późn. zmianami, do rezerwacji dodano składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. – 10 PLN / osoba

Cena nie zawiera:

  • dojazdu
  • lunchu dzieci (ok 45 – 55 EUR / 6 lunchy)

Rezerwacja imprezy wyłącznie po przesłaniu wypełnionego formularza (poniżej) oraz wpłaceniu zaliczki w wyznaczonym terminie: